Tekne/Yat

Super Foam

Mükemmel ve benzersiz köpük temizleyici. Ofisteki her şey ve atölyedeki çoğu şey için iyi. Hem sert hem de yumuşak malzemeleri temizleyin ve dikey yüzeylerde akmaz. Sıkın – etki etmesine izin verin – silerek kurutun.

Air Mix

Yeniden doldurulabilir basınçlı sprey pompası. Maliyetleri ve boş kutu sayısını azaltır. Sık kullanılan sıvılar için mükemmeldir.

Duo Clean

Atölye için yalnızca bir yağ çözücü ve temizleyici seçmeniz gerekiyorsa, başka yere bakmayın. Mutfak ve ofis için bile neredeyse tüm işlerinizde son derece verimli bir şekilde kullanılır. Su bazlı ve konsantredir.

Multi Clean

Yüksek konsantrasyonlu temizleyici, asfalt kalıntısından kahve lekesine kadar her şeyi çözer. 1:40 oranında seyreltilebilir. Köpürtmeyin, yıkayıcılarda mükemmel sonuç.

Power Clean

Tüm metal yüzeyler, cam, seramik ve çoğu plastik için güçlü yağ çözücü ve temizleyici kalıntı bırakmaz.

Soft Clean

Silikonu, yapıştırıcıları, yağı, gresi, mumu vb. çıkaran güçlü bir yağ giderici. Yavaş buharlaşma – uzun çalışma süresi – düşük tüketim – düşük maliyet.

Super Polish

Temizler, korur ve işlenmiş yüzeylere uzun süre kalıcı parlaklık vererek su damlacıklarının “inci” haline gelmesini ve akmasını sağlar. Lake yüzeylerde, krom, cam, kauçuk, vinil, plastik, boyalı yüzeylerde ultra son kat sağlar.

Total Clean

Eller, sert yüzeyler ve aletler için mükemmel temizlik havlusu. Sabun ve suyun eksik olduğu durumlar için idealdir. Havlular yeniden kullanılabilir – sadece su eklemeniz yeterli.

Air Clean

Aracın hava sistemini kir, küf ve diğer mikroorganizmalardan temizler ve ferah bir koku bırakır.

Air Freeze

Döşeme ve tekstil üzerindeki sakızları çıkarır. Bant ve yapıştırıcıların sökülmesini ve çıkarılmasını kolaylaştırır. Bilyeli yatakları monte ederken kullanabileceğiniz soğuk ve basınçlı hava.

Bio Clean

Temizleme süngeri ile birlikte çok etkili ve derinlemesine temizlik. Sert yüzeylerde mükemmel. Son derece düşük tüketim ile harika sonuç.

Clean Shot

Yüksek egzoz değerleri? Anında sonuçlarla baştan sona tüm yakıt sistemini temizler. Başka hiçbir şey çalışmadığında süper verimli temizleyici.

Crystal Clear

Cam ve diğer sert yüzeyleri yağ, nikotin, kurum, böceklerden gökkuşağı etkisi bırakmadan temizler. %100 aktif madde ile hızla buharlaşır. Su ile 1:1 oranında seyreltilebilir.

Electro Clean

Elektrikli bileşenlerin, konnektörlerin, anahtarların ve pimlerin temizlenmesi için kullanılır. Fırçalı veya fırçasız kullanın. Düşük tüketim – itici gaz içermeyen %100 aktif madde.

Inox Cleaner

Paslanmaz yüzeyler, alüminyum, krom ve diğer parlak yüzeyler üzerindeki el izleri ve lekelerin yüzeyi tahriş etmeden çıkarılması zordur. Merdivenler korkuluklarını, asansör kapılarını, buzdolaplarını, dondurucuları, fırınları ve aspiratörleri şık bir şekilde temizlemek, korumak ve verimli tutmak için idealdir.

Metal Clean

Tamamen temiz ve yağsız bir yüzey sağlayan uzun ömürlü metal temizleyici. Motor ve makine parçaları için idealdir.

Micro Polish

En hızlı, en ucuz ve minimum çaba ile bir aracı su veya diğer ürünler olmadan temizleyen ve showroom etkisi ile parlak bir yüzey bırakan ürün.

Micro Glass

Aynaların, camların, pencerelerin temizliği için ultra ince mikrofiber iplikli bez. İz bırakmadan temizler. Super Foam ile birlikte rakipsizdir.

Micro Max

Atölyedeki yağ ve kiri temizlemek için büyük miktarlarda kağıt kullanılır. Paradan tasarruf edin ve çevre için çaba gösterin – Micro Max kullanın. Kağıt havlu tüketimini büyük ölçüde azaltan son derece verimli mikrofiber bez. Birkaç kez tekrar kullanılabilir – Duo Clean’de yıkayın.

Odor Combat

Araçlarda, tuvaletlerde, soyunma odalarında, iş ayakkabılarında kötü koku ve kokular etkisiz hale getirilir. Parfüm içermeyen etkili problem çözücüdür.

Super Sponge Cleaner

Sertleşmiş kire, lekelere, kauçuk kalıntılarına karşı benzersiz temizleme süngeri. Yalnızca suyla mükemmel, aynı zamanda Super Foam veya Bio Clean ile birlikte kullanabilirisiniz.

Total Clean Orange

Yüzeyler için daha güçlü temizleme etkisine sahip ıslak temizleme havlusu, sıkı ve yeniden kapatılabilir bir fermuarlı çanta içinde teslim edilir. Ayrıca belirli boyaları ve diğer zor maddeleri de çıkarır. Mevcut Total Clean Orange kutularında veya bağımsız bir ürün olarak kullanım için mükemmeldir.

Tag Off

Boya, yapıştırıcı, bant ve conta kalıntılarını etkili bir şekilde temizler. Dikey yüzeylerde akmayan yüksek viskoz ürün.

Ceramic Lube

Metallerin birbirine yapışmasını önleyici macun en yaygın olanıdır, ancak aynı zamanda çevresel açıdan en kötüsüdür. Ceramic Lube ile görevleri daha iyi ve daha güvenli çözün.

Dry Lube

Tozlu veya kirli ortamlarda yağlama yapmak zordur. Leke bırakmayan veya kiri çeken kuru yağlayıcı. Kauçuk, plastik, ahşap, metal için şeffaf ve tamamen saf silikon yağı.

Flex Lube X-treme

Yağlayıcılar için en önemli görevlerden biri yüzeyleri ayırmak ve enerji tüketimini, aşınmayı ve ısı oluşumunu azaltmaktır. Çok iyi nüfuz eder, yüksek basınçla baş eder ve son derece düşük sürtünme ile yağlar

Flow Tech

Çok yüksek PTFE içeriği ve düşük viskozite nedeniyle son derece düşük sürtünme katsayısına sahip yağlama.

Multi Glide

Kauçuk burçları, CV bağlantılarını, plastikleri, ahşapları, metalleri monte etmek veya yerleştirmek için harika, son derece kaygan bir yüzey sağlar.

Multi Lube

Atölyedeki birçok işi çözen ince bir yağ. Yağlar, korozyona karşı korur, temizler, pası çözer, su ve nemi tamamen uzaklaştırır. Mükemmel nüfuz etme yeteneği ile evrensel kullanım.

Rust Lube

Pas çözer, nemi giderir, korozyona karşı korur, temizler ve yağlar – çok işlevli. Servis çalışmaları için idealdir.

Sil Lube

Mükemmel bir kayma yüzeyi sağlayan ve yağlayan yüksek kaliteli şeffaf silikon yağı. Kauçuk ve plastik parçaların kırılganlığına ve kurumasına karşı koyar. Tamamen su geçirmez ve uzun ömürlüdür.

Universal Clean

Atölyedeki soyunma odaları, sıhhi alanlar ve mutfakta temizlik için. Çok konsantredir ve 1:100 oranında seyreltilebilir. Düzenli kullanım bakteri üremesini ve kötü kokuyu engeller.

Tacky Basic

Green World etiketli, çok geniş uygulama alanına sahip, ıslak ortamlarda bile uzun süreli etkiye sahip evrensel ve yüksek kaliteli gres.

Tacky Red

İnşaat makinelerinde, araçlarda ve endüstriyel makinelerde kullanım için benzersiz, lityum bazlı bir yağlayıcı gres. Düşük sürtünme ve mekanik stabilite sunan son derece iyi yapışma.

Top Lube

Suyla çıkmayan ve aşırı merkezkaç kuvvetlerinde bile yapışan benzersiz yapışma özelliğine sahip sentetik yağlayıcı. Yüksek viskon.

X-treme Sealer

İç ve dış mekanlarda sıhhi-cam ve cephe derzleri için elastik ve dayanıklı contalar sağlar. Nötr kürlenir ve doğal taşın rengini bozmaz, kimyasal olarak çok dayanıklıdır ve küf oluşumunu engeller.

X-treme Chain Lube

Endüstriyel elmaslara sahip gelişmiş bir zincir yağıdır. Pürüzlülüğü doldurur ve yüksek yüklere dayanabilecek bir yüzey verir. Çok yüksek yapışma kabiliyetine sahiptir, nüfuz eder ve nem iticidir.

CA Filler

Sertleşmeden önce CA dolgusunu hazır yapıştırıcının üzerine dökün ve son derece sert bir yüzey ve daha güçlü bir yapışkan bağ elde edin. Daha geniş boşlukların yapıştırılmasını sağlar.

Clear Seal

Silikon tüpler genellikle zamanından önce atılır, ancak bu değil. Silikon tabancası olmadan akıllı kartuş ile profesyonel sızdırmazlık sonuçları.

Flex Lube

Evrensel kullanım için yüksek oranda PTFE içeren benzersiz bir nüfuz edici yağlayıcı. En küçük boşluklara ve boşluklara bile nüfuz eder ve ulaşır. Green World ve NSF (H1) sertifikalıdır.

CA Green 2K

Piktogramsız 2 bileşenli anında yapıştırıcı. Hem kullanıcı hem de çevre için daha güvenli. Esnektir ve hem geniş boşlukları hem de çok küçük detayların hassas bir şekilde birleştirilmesini işleyebilir.

Hair & Body

Temizleyen, nemlendiren, yumuşatan ve bakım yapan özel profesyonel, uzun ömürlü ve özel olarak tasarlanmış saç ve vücut şampuanı.

Liquid Torque

Hasarlı vida başlarını gevşetmek zordur ve çok can sıkıcıdır. Her servis elemanı için bir zorunluluk olan, çok hasarlı vidalarda bile doğrudan büyük bir tutuş sağlar.

Mega Bite Eco

Çok kirli elleri temizleyen kolza tohumu yağı ve zeytin çekirdeği. Çok rahat bir his ile inanılmaz derecede etkili. Alerji testi yapılmış ve biyolojik olarak parçalanabilir.

Ms Screen Bond HD

Ağır hizmet araçların ön camlarını astarsız yapıştırmak için izosiyanat içermeyen yapıştırıcı. Çarpışma test edildi ve güvenli!

Quick Speed

Hızlı yapıştırıcıların uygulanmasından önce veya sonra uygulanır. Yapıştırıcıyı doğrudan kürler ve daha büyük boşlukların yapıştırılmasını ve çoklu katmanlarda uygulanmasını sağlar.

White Lube Pro

Çok çeşitli uygulamalar için farklı metaller arasında korozyona, sıkışmaya, aşınmaya ve elektrolitik reaksiyonlara karşı güvenilir koruma sağlayan yüksek performanslı metal içermeyen kurulum ve yağlama macunu.

Multi Speed Primer

PU köpüğün, MS/hibrit yapıştırıcıların ve silikonların kürlenmesi, sonuç hakkında belirsizlik yaratan sıcaklık ve neme bağlıdır. Düşük maliyetle stabil ve hızlı kürlenme sağlar.

Multi Lock

Multi Lock

Diş kilitleme, boru ve flanş sızdırmazlığı ve silindirik sabitleme için anaerobik yapıştırıcılarınızı değiştirin ve atölyedeki yapıştırıcı sayısını azaltın. En sık kullandığınız dört yapıştırıcının yerini alır

power mix 50ml

Power Mix

Çok yüksek kimyasal dirence sahip yapıştırılması zor birçok malzemede bile mükemmel yapışma ile genellikle temel malzemeden daha güçlü hale gelen 2K yapıştırıcı.

Quick Glue

Çeşitli malzemeler, plastik, seramik, kauçuk ve daha fazlası için evrensel anında yapıştırıcı.

Rubber Flex

Kauçuk takviyeli anında yapıştırıcı, darbeye, titreşime, büyük sıcaklık farklılıklarına maruz kalan yerlerde mükemmeldir. Kauçuk, metal ve plastik malzemeler için. 15-45 saniye içinde kürleşir.

S-Bond

Hem nemli hem de kuru yüzeylere uygulanabilen yüksek kaliteli, güçlü ve esnek yapıştırıcı ve dolgu macunu. Kürlenme sırasında büzülmez, titreşime karşı dayanıklıdır ve esnekliğini korur. Birçok farklı renkte mevcuttur.

S-Bond 2K

İş zamanında yapılması gerektiğinde rakipsiz. 1 saat sonra tamamen kürlenir ve 20-30 dakika içinde pratik olarak kullanılabilir. Nemin geçmesine izin vermeyen geniş yüzeyler ve malzemeler için idealdir.

S-Bond Hybrid

Profesyoneller için yapıştırıcı hemen hemen her malzeme için bir sızdırmazlık maddesi ve yapıştırıcıdır.

S-Bond Flexseal

Havaya, neme ve suya, UV ışığına ve korozyona karşı tamamen yalıtkan, dayanıklı, kauçuk benzeri bir yüzey oluşturur. Mekanik darbelere karşı mükemmel koruma ile elastikiyetini korur.

Seal Shot

Sızdıran contalar, genellikle pahalı ve değiştirilmesi zaman alan bir sorundur. Sızdıran kauçuk ve plastik contaları büyük tasarruf potansiyeli ile kapatır. Süper konsantre, sentetik, mineral ve hidrolik yağlar için sızıntı durumunda %1 oranında karıştırın.

Seal Tape

Kimyasal olarak çok dayanıklı kendinden vulkanize bant. Hava ve su sızıntısına karşı kalıcı olarak sızdırmazlık sağlar. -65 °C ile +260 °C arası ve 12 bar basınca dayanıklıdır. Mükemmel problem çözücü.

Spray Fix

Geçici veya kalıcı yapıştırma için sprey yapıştırıcı. Kağıt, karton, ahşap, tekstil, farklı plastik türleri için mükemmeldir. Ayrıca gözenekli malzemeler, çabuk kurur.

Sticky Bond

Hemen hemen tüm yapı malzemelerine monte edildiğinde son derece yüksek doğrudan yapışma sağlayan bir inşaat yapıştırıcısı. Sabitleme veya başka bir desteğe ihtiyaç duymadan dikey yüzeylere yapışır.

Technosil Pressure

Üstün sızdırmazlık ve bağlantı özelliğine sahip sıvı contalar. Kalıcı olarak elastik, kimyasallara karşı çok dayanıklı ve +300’e kadar sıcaklıklara dayanıklı

Veidec Color Max

Color Max

Son derece yüksek oranda renk pigmenti ve farklı püskürtme desenleri sağlayan ayarlanabilir nozulu olan bir sprey boya. Metal ve ahşap için, plastikler ve tamponlar için idealdir. Astarsız bile mükemmel sonuç.

Flake Primer Bright

Mükemmel pas ve korozyon koruması ile düşük tüketim ve güçlü yapışkan soğuk galvanizleme spreyi. Alüminyum ilavesi, zaten galvanizli yüzeylere mükemmel bir uyum sağlar.

Leak Seek

Basınçlı hava sistemlerinde sızıntı pahalıdır ve tamamen gereksiz enerji kayıplarına neden olur. Bu enerji kayıplarını birkaç dakika içinde tamamen durdurmak ve çok para tasarrufu yapmak için hızlı ve kolay bir yöntem.

Pearl Effect Plus

Sert yüzeyleri uzun süreli etki ile kir ve su itici hale getirin. Suyu “tanecikler” haline getirir ve yuvarlanır, araçların ön ve yan camlarına ve ayrıca kendi kendini temizleme etkisi olan fayanslara ve camlara uygulama için mükemmeldir. Banyolarda temizliği kolaylaştırır ve yağmurda silecek kullanmadan araç kullanmayı mümkün kılar.

Raptor Disc

Hem sert hem de yumuşak metallerde son derece etkili olan 40 tane flap disk. Tüm disk %100 kullanılabilir!

Rust Oil

Son derece nüfuz edici ve pas çözücü özelliklere sahip etkili bir yağlama yağı. Sprey – bırakın etki etsin

Rust Shock

10-20 saniye içinde çalışan, kalıntı bırakmayan son derece hızlı pas kesici.

Lipo Foam

Cildi zararlı maddelere, kire, yağlara, deterjanlara, verniklere, boyalara, çimentolara, yapıştırıcılara vb. karşı korur. Hızlı etki gösterir, yağ içermez ve görünmez bir koruyucu film sağlar. Lipozomların eklenmesiyle cildi yumuşatır ve nemli tutar.

Sand Master Plus

Metal, ahşap ve plastik üzerindeki boya, vernik, yapıştırıcı, pas ve oksidasyonu kolayca çıkaran taşlama ve polisaj diski. Ayrıca parlak yüzeyleri parlatır ve küçük çizikleri giderir. Disk %100’e kadar kullanılabilir ve birkaç farklı tane boyutu da mevcuttur.

T-Rex Disc

Çelik ve paslanmaz çelik için flap disk. Mümkün olan en yüksek sonuç ile baştan sona son derece verimlidir ve tüm disk %100 kullanılabilir.

Mega Soft

El ve ayaklardaki çatlaklara, ağrılı iş yaralanmalarına ve çalışma saatlerinin kaybolmasına neden olan etkenleri ortadan kaldıran yumuşatıcı cilt kremi. Özellikle cilt için koruyucu ekipman zorunluluğunu ihmal etmeyin. İşyerinde iyi bir yatırım.

CA Green

Piktogramsız anında yapıştırıcı. Normal hızlı yapıştırıcılar gibi çalışır ancak kullanıcı ve çevre için daha güvenlidir.

Cobalt Drills

Yuvarlak malzemede bile delgi izi bırakmadan deler ve sertliği esneklikle mükemmel dayanıklılıkla birleştirir. Paslanmaz ve çelik malzemelerde de kullanılabilir.

Brake Clean

Yüksek basınçlı, rakipsiz, kuru ve süper verimli fren temizliği.

Cleaner Plus

Plastik ve kauçuk parçaların yapıştırmadan önce mükemmel temizliği için.

Gentle Clean

Gıda üretimi ve çevresinde kullanım için biyolojik olarak parçalanabilen ve NSF A1 olarak sınıflandırılan su bazlı, güçlü ve evrensel bir temizleyici.

Lime Off

Islak alanlardaki Kireç Kalıntılarının çıkarılması zordur. Lime Off, aşındırıcı olmayan ve dolayısıyla daha az risk taşıyan mükemmel bir kireç sökücüdür.

Tar Off

Tüm ağır hizmet tipi yağ alma ve temizleme sorunlarına uygun, güçlü ve hızlı etkili bir temizleyici.

Easy Primer

Plastik, sac metal, toz boya vb. yüzeylere yapıştırma veya boyama sırasında yapışmayı önemli ölçüde iyileştiren ve artıran astar.

Gel Glue

Akmayan jel formunda anında yapışkan. Plastik, metal, seramik, kauçuk, ahşap ve daha fazlasını yapıştırır. Küçük alanlarda bile kullanımı kolaydır. Güçlü – genellikle ana malzemeden daha güçlüdür.

Mec Tape

Bantlar arasında büyük bir fark vardır, Mec Bant maksimum mukavemetin %80’ini doğrudan kurulumda sağlar. Yapışkan kalıntısı bırakmaz ve daha küçük parçalar halinde yırtılması kolaydır. Hem iç hem de dış mekan kullanımı için.

Quick Bond Flex

Tamponların, MC kapaklarının, kamyonlardaki deflektörlerdeki çatlakların, plastik parçaların yapıştırılması ve onarımı için beyaz ve siyah renkli 2K yapısal yapıştırıcı. Braketleri onarın, yeni dişler yapın, çatlakları düzeltin, inşa edin, zımparalayın, delin ve boyayın. 25 saniyeden itibaren kalıplanabilen sıvı bir plastik. 210 saniyeye kadar. daha sonra katı plastik olmak için. Solunum koruması olmadan çalışmak mümkündür.

Duoflex Plus

Kabloları özel alet kullanmadan birleştiren manşonlar. Tek adımda güçlü, ince, lehimleme ve tamamen sızdırmaz bağlantılar sağlar. Şeffaf – doğrulaması kolay.

Clean Disc

125 mm flap disk üzerinde çelik yün! Yüzeylerde minimum aşınma ile metal, taş, beton, ahşap üzerindeki boya, pas, kireç tortusu, oksidasyonu gidermek için inanılmaz derecede etkilidir. Komple disk %100’e kadar kullanılabilir.

Expert

Birçok farklı tipte bağlantıya olanak sağlayan sızdırmazlık aracı. Bulaşma olmadan çok pratik ve hızlı. Patentlidir ve her seferinde profesyonel sonuç verir.

Grease Gun Pro

Profesyonel gres tabancası. NLGI 3’e kadar tutarlılık sınıfına sahip gres için tek elle tutulan dayanıklı ve kullanışlı gres tabancası.

Max Grip

Atölye tornavidası. Geleneksel tornavidalara kıyasla %150’ye kadar artırılmış tork ile maksimum güç sağlar. Kollardaki kavrama tasarımı, maksimum güç sağlarken kaslar ve eklemler üzerinde minimum çaba sağlar.

Quick Brush

Yüksek yükleri, sıcaklıkları ve 25.000 RPM’ye kadar hızları kaldırabilen plastik fırınlanmış çelik fırça.

Red Scraper Kit

Kauçuk, amblem, yapıştırıcı, bant, balans ağırlığı vb. artıkları yüzeylere zarar vermeden çıkarmak için ideal olan POM plastikten yapılmış keskin ve zımparalanabilir bıçaklar. Plastik dekoru bölmek için mükemmeldir.

Safe Click

Bıçak kazıyıcı, değiştirilebilir bıçaklarla çok esnek.

Super Steel Scraper

Çok işlevli. Birçok kullanım alanına sahip benzersiz bir çelik sıyırıcıdır.

Soldering Tin

Gümüş ilavesi ile düşük erime sıcaklığına sahip lehim kalay. Flux gerekli değildir. RoHS ve WEEE onaylıdır.

Stripper

Farklı ebat kablolara zarar vermeden otomatik olarak uyum sağlayan tel soyucu. Dahili kesici ile dar alanlarda kullanım için idealdir.

T500

Lehimleme, kesme, hortum büzülmesi ve kilitlerin ısıtılması için farklı nozullara sahip bütan gazıyla çalışan alet.

Thermotex

Sıkı derzler için içeride yapıştırıcı ile büzülme yalıtımı. Yüksek kimyasal dirence sahip nem ve su geçirmez contalar sağlar.

Pro Hand

Mükemmel uyum ile ince ve dayanıklı. Daha küçük detaylarla çalışmayı kolaylaştırır ve yıkanabilir.

Pro Wear

Oxford Cordura takviyeleri – Daha uzun ömür sağlar. Su itici – PTFE – Dış mekan kullanımı için idealdir. Koruyucu Kanatlar – Kirlenmeyi önler. Genişleyen cepler – Konforu artırır. Birçok cep – Daha fazla fırsat.

Pro Tech

1300°C’ye kadar sıcaklıklar için kaynak ve yangın battaniyesi. Sıcak ortamlarda çalışmak, yüzeylerin, yüzeylere zarar verebilecek veya yangın çıkarabilecek kaynak darbelerinden ve benzerlerinden korunmasını gerektirir. Son derece dayanıklı ve pürüzsüzdür ve açılı taşlama, kaynak, kesme torcu veya lazer makineleriyle çalışırken bir zorunluluktur.

Lighter Refill

Gaz örn. T500 ve Mikro Torch araçları.

Pro Wear